V roce 2019 měl JO 50 členů z toho 9 dospělých 3 dorostenky a 38 dětí.

Organizační činnost:

Běžné organizační záležitosti byly řešeny za pochodu, členská schůze se nekonala.

Sportovní činnost – výkonnostní sport:

V r. 2019 oddíl reprezentovala za ženy Pavla Mikešová, Lucie Krejčová, Kristýna Kšádová. Za dorostenky Zuzana Procházková, Petra Nováková, Aneta Radomilová, za děti startovaly Denisa Nováková, Kristýna Zábranská a  Kristýna Štyksová.

Celkem jsme absolvovali 200 startů z toho 40 bezchybných.

Mezi největší  úspěchy sezóny patřily starty Pavly Mikešové v soutěžích ST* (135cm), 5 místo našeho oddílového družstva na oblastním mistrovsví Středočeského kraje a 3. místo Kristýny Zábranské ve finále Středočeské jezdecké ligy.

Zuzana Procházková  pravidelně navštěvovala v 1. polotetí roku celostátní trénikové středisko mládeže.

Denisa Nováková a Kristýna Zábranská se účastnili soustředění v rámci Středočeskéto trénikového střediska mládeže.

Sportovní činnost – hobby sport:

Na závodištích ve Staré Boleslavi, Mělníku a Čakovičkách závodili zejména naši nejmladší členové. Právě ti, kteří zpravidla ještě nemají jezdeckou licenci a připravují se tak na svojí oficiální sportovní kariéru. Bylo uskutečněno celkem 37 startů z toho 26 bezchybných.

 

Sportovní  činnost – přípravka:

V roce 2019 byla zřízena pod vedením Pavly Mikešové jezdecká přípravka nejmenších členů, kteří svými výkony v jezdecké školičce potvrdili, že můžou postoupit do vyššího stupně tréninku. Nezáleží tedy na věku, ale výkonnosti děti ve školičce i v přípravce jsou od čtyř let věku.

Člen školičky = minimálně jeden trénink týdně.

Člen přípravky = minimálně dva tréninky a účast na hobby závodech.

Sportovní činnost – ZZVJ:

Pět našich členek složilo v roce 2019 Základní zkoušku výcviku jezdce a do budoucí sezóny rozšíří řady licentovaných jezdců.

Společenská činnost:

V únoru již tradiční účast na masopustu v Lobkovicích, doprovod májky v průvodu k jejímu stavění. 23.11.2019 proběhl  VI. ročník Jezdeckého bálu. Jezdecká akademie se nekonala.

 

Plán činnosti na rok 2020:

Účast na oficiálních a hobby závodech. Příprava jezdců zejména těch nejmenších ve školičce a jezdecké přípravce. Účast na Májích. Uspořádání VI. Jezdecké akademie a V. Jezdeckého bálu.

 

Ostatní:

Za podpory JO T.J. Sokol Přívory byl založen 15.2.2019 JO TJ. Sokol Byšice. Oba oddíly spolu budou spolupracovat.

Výbor JO děkuje všem příznivcům za podporu, zejména členům výboru Sokola Přívory a svým členům za vzornou reprezentaci na závodech.

 

 

20.3.2020                                                                                Lumír Šebesta, předseda JO T.J. Sokol  Přívory