V roce 2014 měl JO 16 dospělých členů a 12 dětí, počet koní je 14.
 
Výkonnostní sport:
  Jezdkyně Pavla Mikešová s klisnou Orange startovala celkem 4x na úrovni ST (140cm), nejtěžší parkur byl při Velké ceně Litomyšle ST**, který dokončili s 12ti trestnými body a umístily se ve středu 70ti členného startovního pole.
S klisnou Omega byla členkou družstva okresu Mělník, které na oblastním mistrovství skončilo na třetím místě.
A s klisnou Orida se kvalifikovala do finále KMK, kde po velmi dobrém prvním kole a smolných chybách v kole druhém skončily na 9. místě v konkurenci koní a jezdců z celé ČR.
V celoročním seriálu Středočeská jezdecká liga 2014 se Pavla Mikešová umístila na 2. místě o pouhý bod za vítěžkou.
Pavla Mikešová v roce 2014 vykonala celkem 107 startů na 8mi koních, z toho 44x dokončila bez trestných bodů, 30x udělala pouze jednu chybu, 17x chybovala dvakrát a zbylých 16 startů zbývá na 3 a více chyb. Z hlediska umístění je statistika následující: 1x první, 6x druhá, 4x třetí, 4x čtvrtá, 5x pátá a 4x šestá, celkem tedy 24 umístění.
Dále startoval v oficiálních soutěžích Lumír Šebesta s koněm Lux good (4x Z, nejlépe 2 tr.b.)
V září 2014 složila zkoušky základního výcviku jezdce Lucie Krejčová.
Pavla Mikešová v listopadu a prosinci 2014 úspěšně složila cvičitelské zkoušky a stala se cvičitelem jezdectví v rámci ČJF.
 
Hobby sport:
Největším úspěchem v hobby sportu bylo vyhodnocení Jakuba Jermana ve vytrvalostním ježdění a to na 6. místě v rámci celé ČJF. V roce 2014 se zúčastňoval vytrvalostních závodů v délce 20 a 40km s koněm Monet.
V hobby parkurech startovala Pavla Mikešová a Lucie Krejčová v daleko menší míře než v roce 2013. Celkem bylo uskutečněno 18 startů s 5ti koňmi s výsledkem: 8x0, 5x4, 3x8, 1x12 a 1x vyloučení.
 
Společenská činnost:
V květnu jsme se zúčastnili se dvěma koňmi stavění máje, v červnu dětského dne ve Všetatech a v již tradičním termínu na Martina jsme uspořádali ve spolupráci s RC Všetaty III. ročník jezdecké akademie pro nejmenší na ponících. Při akademii děti ukázaly, jak moc se toho již naučily a na rozdíl od minulých ročníků byla do programu zařazena i skoková ukázka.
 
 
Plán činnosti pro rok 2015:
Pavla Mikešová, Lucie Krejčová a Kristýna Kšádová účast na oficiálních závodech v rámci ČJF,
KMK, mistrovství oblasti, Středočeská jezdecká liga,
Jitka Štyksová a Kristýna Buryánová – Zkoušky základního výcviku jezdce
Děti z RC – zdokonalování skokové přípravy
Účast na Májích, Dětském dnu, zorganizovat IV. ročník Jezdecké akademie pro nejmenší.
Předseda a členové JO děkují výboru Sokola Přívory za pomoc a podporu, kterou oddílu poskytuje. Rovněž děkují svému členovi Pavlu Krymlovi za každodenní péči o koně.
 
Přívory 24.3.2015                                                                                 
Lumír Šebesta – předseda JO